Aktuality

Moderátor pastoračních aktivit M.Budějovického děkanátu:

veronika.lojdova@centrum.cz    

604 583 496

Máte rady, návrhy či kritické připomínky pro pastorační aktivity?Vážení farníci,

rád bych poděkoval Vám všem, kteří se jako donátoři podílíte prostřednictvím fondu Puls na materiální podpoře kněží a života Vaší farnosti.  Také díky Vaší podpoře bylo možné po čtyřech letech částečně valorizovat mzdy kněží naší diecéze.

Společně jsme v posledních letech překonali náročné období covidové pandemie, energetické krize i nárůst inflace. Pevně věřím, že doba kterou prožíváme, by mohla být dobrou příležitostí k růstu naší velké rodiny malých dárců. 

Proto Vás zvu, abyste se připojili k akci „Teď by to šlo!“

Přidejte se k více než 8 500 donátorům naší diecéze a svým darem podpořte kněze, a zároveň svoji farnost, která získá bonus za každého nového donátora.  

Děkuji všem donátorům, kteří již zareagovali na postní výzvu a podle svých možností navýšili svůj pravidelný dar, a také bych chtěl povzbudit ty, kteří tuto možnost zvažují.   

Pokud vnímáte, že „teď by to šlo“ registrujte se na www.donator.cz  nebo prostřednictvím kontaktních osob ve Vaší farnosti.


S vděčností za Vaši velkorysost a s požehnáním

Pavel Kafka, správce fondu PULS

 

 Květen - Červen 2024


18/5 Třebíč – setkání brněnské mládeže s o. biskupem Pavlem – od 6.let7/6 Jemnice – Noc kostelů11 - 13/6  Nábožko na Mamre12/8 Kroměříž - Celostátní setkání animátorů28/7 -3/8 Řím – pouť dětíRedakce farního časopisu Veronika Lojdová - veronika.lojdova@centrum.czVysoká odborná škola sociálníSynodální setkávání

Kdy? Kde?


Ekonomická rada

Budkov

Jemnice

RancířovPastorační rada

Budkov

Jemnice

Rancířov


Moderátor pastoračních aktivit